Ana Sayfa ::  Fiyat ve Kargo

Fıyat ve Kargo

Kolay 7 Gün İade

Biz toplam memnuniyeti için çalışıyoruz. Herhangi bir nedenden dolayı, satın alma ile tamamen mutlu değilseniz, size kalem (ler) alınmasından itibaren 7 iş günü içinde ürün fiyatının tam bir geri ödeme ve ilişkili herhangi bir vergi, alabilirsiniz.

bir değişim yönünde bir kredi veya şarj hesabınıza bir kredi ya almak için, tüm iade ve değişim ekli orijinal etiketleri ve etiketleri ile, yeni kullanılmayan veya tertemiz durumda olması gerektiğini lütfen unutmayın. Öğeler, yıpranmış kullanılan kirli veya eksik etiketleri kendi pahasına alıcıya iade edilecektir ve hiçbir geri ödeme verilecektir sayılır. Kadın mayo sıhhi astar yerdir yalnızca dönüş için uygundur. İç çamaşırı, Özelleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş ürün iade edilmez. kayıp dönüş gönderiler müşterinin sorumluluğundadır olduğundan, geri gönderilmek üzere kurye bir takip numarası almak için emin olun.

Uluslararası Nakliyat

Biz bizim birincil taşıyıcı olarak UPS / DHL / Fedex / TNT / USPS kullanın gurur duyuyoruz. Cuma sokmak ve pek çok alanda Onlar gemileri paketleri Pazartesi Cumartesi günü zemin gönderiler teslim edecek. Bizim bazı öğelerin alternatif depolardan sipariş ve gemi yapılır, unutmayın. Öğe bir kurşun zamanı olup olmadığını kontrol etmek ürün detay sayfasını kontrol ettiğinizden emin olun.

2, tüm teslim süreleri ve tarihleri ​​yaklaşık tahminlere sadece ve sevk zaman verilir, ve DEĞİL sipariş tarihinden itibaren sağlanmaktadır.

3, kurye şirketi üzerinden gönderilir Doğru iletişim bilgilerini sağlamak sizin sorumluluğunuzdur. Biz sevkiyat yönlendirmek gerekiyorsa, herhangi bir ilişkili maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır olacaktır geçerli olabilir.

4 Sen kurye web sitesinden çevrimiçi gönderinizi takip edebilirsiniz.

bizzat sizin tarafınızdan verilen adreste kurye teslim kabul Kim 5, malların haklı alıcı olarak kabul edilecektir. öğe yerel PTT geldi sonra 5 gün içinde hiçbir yetkili alıcı varsa, Taşıyıcı öğeyi geri dönebilir ve bir öğe, bu durumda, herhangi bir ilişkili maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır olacaktır kaybetti bu neden olabilir.

paket senin yüzünden döndürülen 6, size maliyet ödemek zorunda. 5, Teslim Garanti: Parsel herhangi bir nedenle doğum sırasında kaybolursa, biz size ücretsiz bir yedek göndereceğiz. 30 iş günü sonra öğeyi almazsanız / veya öğe kayıp olduğuna inanıyoruz, bu nedenle, daha fazla düzenleme için lütfen bize ulaşın.
Copyright © 2019 www.kpg1g.com. Powered by Türkiye'de ayakkabı
IP Adresiniz: 3.233.217.242     Türkiye'de ayakkabı  Hızlı teslimat  Spike ve Konfeksiyon Online  Marka ayakkabı